Rekomendacijos

Kad Jūsų poilsis būtų kuo malonesnis ir jaustumėtės atsipalaidavę, mes norime kai ką patarti. Esame patys tai patyrę, todėl dalinamės savo įžvalgomis:

REIKALINGIAUSI DAIKTAI

Ruošdamiesi plaukimui su savimi paimkite tik reikalingiausius daiktus. Jeigu apsikrausite nereikalinga manta, vėliau ji tik erzins, trukdys mėgautis.

BŪTINIAUSI DAIKTAI INDELIUOSE NUO SILKIŲ

Plaukdami būtiniausius daiktus sudėkite į neperšlampamus maišelius. Tik ar žinote, kad svarbiausius daiktus geriau dėti ne į maišelius, o į indelius? Tarkim, į tuos, kurie lieka nuo silkės. Tai mūsų patikrintas būdas, nes tokie indeliai neskęsta, todėl Jūsų mobilieji telefonai ir kiti daiktai neatsidurs upės dugne, o plūduriuos paviršiuje.

MAISTAS, VANDUO, MIEGAS

Maistą rinkitės negendantį, galintį ilgiau išsilaikyti bei suteikiantį energijos. Turėti geriamo vandens taip pat būtina. Jeigu miegosite palapinėse, pasirūpinkite šiltais miegmaišiais. Svarbu turėti neperšlampamų drabužių.

PSICHOLOGIJA

Įdomu tai, jog plaukiant baidarėmis atsiskleidžia žmogaus mokėjimas išklausyti, priimti greitus sprendimus, polinkis vadovauti ar netgi įsakinėti. Plaukiant dviviete baidare didesnė atsakomybė tenka tam, kuris sėdi gale, todėl priekinis irkluotojas gali pernelyg greit atsipalaiduoti. Panašios situacijos - paprastos, tačiau iškalbingos savęs pažinimo pamokos.

Facebook Twitter Google+ Pinterest
+370 602 65781 - Marius

Dargužių km. Varėnos r.
×
×

Log in

Prisijunkite prie Dargužių benruomenės!